O FESTIVALU 2021


26.6.2021 od 13 hodin se uskuteční ve sportovním areálu v Hudlicích
druhý ročník charitativního festivalu HudliceFest 2021
Posláním druhého ročníku bude tentokráte finančně pomoci Dětskému domovu a MŠ Beroun s handicapovanými dětmi, které procházejí těžkými životními zkouškami. Děti byly soudně svěřeny do ústavní péče, neboť jejich rodiče se o ně nemohou nebo nechtějí, vzhledem k jejich postižení, starat. Jedná se o děti s kombinovaným postižením a narušenými komunikačními schopnostmi, které se již od začátku svého života statečně perou s nelehkým osudem. Chceme těmto dětem pomoci a z výtěžku z festivalu jim zajistit financování různých podpůrných terapií, které mají blahodárný vliv na jejich všestranný rozvoj a které by jim ulehčily překonávat jejich velké zdravotní handicapy. Jedná se především o muzikoterapii, hiporehabilitaci, plavání, psychoedukační činnosti a různé zájmové kroužky. Je to všechno to, co přináší dětem velkou radost a prospívá jejich zdraví. Po zkušenostech z prvního ročníku jsme se rozhodli uspořádat ve sportovním areálu v Hudlicích druhý ročník festivalu HudliceFest 2021. Program bude probíhat od 13:00 hodin do 00:30 hodin. Na festivalu vystoupí 7 kapel z celé České republiky. Doufáme a pevně věříme, že situace kolem pandemie Covid 19 už bude mnohem lepší než v roce 2020 a festival bude moci proběhnout bez omezení. Za pořadatele doufáme, že nezklameme a vše se vydaří stejně tak jako při prvním ročníku, kdy převládala velká spokojenost jak návštěvníků, tak i účinkujících a sponzorů festivalu. Věříme, že naši charitativní akci podpoříte a společně Dětskému domovu pomůžeme.

HudliceFestem 2021 Vás bude provázet známý moderátor rádia HEY Tomáš Vladeka.
Pro děti do 15 let bude v době od 13-18 hod. ve sportovním areálu zajištěn zábavný program pro děti, který bude zajišťovat společnost MAS Mezi Hrady z.s a Vše pro děský úsměv.


Ve prospěch Dětského domova a MŠ Beroun budeme na festivalu dražit tento krásný a podepsaný dres fotbalového klubu AC Sparta Praha. Další důvod proč přijít!


Rockový nářez pro dobrou věc!


Upoutávky od kapel