O FESTIVALU 2021

1.7.2021

Mělo to smysl...

HudliceFest pomáhá

30.6.2021

V sobotu 26. června 2021 proběhl ve sportovním areálu v Hudlicích dlouho očekávaný, charitativní festival HUDLICEFEST 2021, jehož hlavním účelem bylo pomoci handicapovaným dětem Dětského domova a MŠ Beroun. Na festivalu vystoupilo celkem 7 skupin z celé republiky. Celou akci moderoval Tomáš Vladeka z Radia Hey. Pro děti byl připraven nafukovací hrad, různé soutěže, malování na obličej aj. Na festival přijela i skupina dětí z Dětského domova, které strávily příjemné odpoledne plné dojmů. Vystupující kapely jistě uspokojily všechny návštěvníky a přišlo jich zhruba 700, což není na 2. ročník málo. V uvedeném počtu návštěvníků, je i 150 darovaných lístků zdravotníkům z Berounské, Hořovické a Rakovnické nemocnice, kterým jsme tímto chtěli poděkovat za jejich obětavou práci v době pandemie. Můžeme konstatovat, že naprostá většina návštěvníků byla velice spokojená s úrovní festivalu, jeho zabezpečením a občerstvením. Počasí se nakonec vydařilo a byl příjemný letní den. Taková akce by nebyla možná bez finanční a věcné podpory mnoha sponzorů, kteří festival a hlavně děti z Dětského domova podpořili. Tímto Vám všem patří OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ od organizátorů a dětí z Dětského domova v Berouně. Při předávání šeků dětem na podiu bylo na většině návštěvníků zřetelně vidět, jak je to krásné a dojemné gesto. Prostě dobrá věc se podařila a jsme pyšní, že jsme takovou velkou akci dokázali uspořádat. A teď konkrétní čísla a celkové vyhodnocení. Domov mládeže a MŠ obdrží nebo již částečně obdržel díky HudliceFestu finanční dar v celkové hodnotě 280 000 Kč. Kromě finanční pomoci obdržely velké množství věcných darů. Organizátoři ještě jednou DĚKUJÍ všem, kteří se na této úctyhodné částce podíleli tj. sponzorům, návštěvníkům, vystupujícím kapelám, úžasnému moderátorovi, zvukařům a jejich přístupu. Dále obyčejným neznámým přispěvatelům v místě akce, finančnímu daru za vydražený dres AC Sparty Praha a samozřejmě organizátorům festivalu. Je krásné, když vidíte, jak jsou ty děti šťastné a bezprostřední. Festival se vydařil a ještě jednou všem opravdu děkujeme. Na úplný závěr patří mé veliké poděkování všem organizátorům Sokola Hudlice, jejich přátelům, manželkám a jejich rodinám za nezměrné úsilí při zajištění této velké akce.

Vzhledem k čerstvým událostem na Moravě se rozhodli organizátoři Sokola a skupina Divokej Bill Revival zaslat jedné postižené obci na Moravě částku 13 000 Kč. Je příjemné zjistit, že lidé jsou schopni nemyslet jen na sebe a dokáží pomoci i jiným. 

HudliceFest daroval 150 lístků zdravotníkům Berounské a Hořovické nemocnice za jejich obětavou práci v době covidu.


26.6.2021 od 13 hodin se uskuteční ve sportovním areálu v Hudlicích
druhý ročník charitativního festivalu HudliceFest 2021
Posláním druhého ročníku bude tentokráte finančně pomoci Dětskému domovu a MŠ Beroun s handicapovanými dětmi, které procházejí těžkými životními zkouškami. Děti byly soudně svěřeny do ústavní péče, neboť jejich rodiče se o ně nemohou nebo nechtějí, vzhledem k jejich postižení, starat. Jedná se o děti s kombinovaným postižením a narušenými komunikačními schopnostmi, které se již od začátku svého života statečně perou s nelehkým osudem. Chceme těmto dětem pomoci a z výtěžku z festivalu jim zajistit financování různých podpůrných terapií, které mají blahodárný vliv na jejich všestranný rozvoj a které by jim ulehčily překonávat jejich velké zdravotní handicapy. Jedná se především o muzikoterapii, hiporehabilitaci, plavání, psychoedukační činnosti a různé zájmové kroužky. Je to všechno to, co přináší dětem velkou radost a prospívá jejich zdraví. Po zkušenostech z prvního ročníku jsme se rozhodli uspořádat ve sportovním areálu v Hudlicích druhý ročník festivalu HudliceFest 2021. Program bude probíhat od 13:00 hodin do 00:30 hodin. Na festivalu vystoupí 7 kapel z celé České republiky. Doufáme a pevně věříme, že situace kolem pandemie Covid 19 už bude mnohem lepší než v roce 2020 a festival bude moci proběhnout bez omezení. Za pořadatele doufáme, že nezklameme a vše se vydaří stejně tak jako při prvním ročníku, kdy převládala velká spokojenost jak návštěvníků, tak i účinkujících a sponzorů festivalu. Věříme, že naši charitativní akci podpoříte a společně Dětskému domovu pomůžeme.

HudliceFestem 2021 Vás bude provázet známý moderátor rádia HEY Tomáš Vladeka.
Pro děti do 15 let bude v době od 13-18 hod. ve sportovním areálu zajištěn zábavný program pro děti, který bude zajišťovat společnost MAS Mezi Hrady z.s a Vše pro děský úsměv.


Ve prospěch Dětského domova a MŠ Beroun budeme na festivalu dražit tento krásný a podepsaný dres fotbalového klubu AC Sparta Praha. Další důvod proč přijít!


Rockový nářez pro dobrou věc!


Upoutávky od kapel